Ana SayfaBanyoEnglish Home Banyo Paspasları 2021

English Home Banyo Paspasları 2021

Banyo dekorasyonu, son yıllarda önem verilen konulardan bir tanesi haline gelmiştir. Pek çok banyoda kullanılmaya başlanan dekor ürünleri, banyolara bambaşka bir hava getirmekte ve ortamın enerjisini yükseltmektedir. Ev tekstil ürünleri denilince ilk akla gelen firmalardan bir tanesi olan English Home, oldukça dikkat çekici banyo paspasları modellerini 2021 yılında da üretmektedir.

English Home banyo paspasları, pek çok banyoya uygun sağlayabilecek türdedir. Dar, geniş, spor, avangart, sade, modern gibi çeşitli kategorilerde dizayn edilen banyolarda kullanılabilecek banyo paspasları, renk ve desen skalası bakımından da oldukça çeşitlidir.

Bulunduğumuz yılın trendlerinden biri olan sadelik, English Home ürünlerinde de görülmektedir. Özellikle günümüzde keskin hatlara sahip olmayan yuvarlak banyo paspası, bu sezon da oldukça ön plandadır.

English Home Paspas

Banyo Paspası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

English Home Banyo Paspasları 2021 ürünlerini kullanmak isteyen bireyler, kendi banyoları için en uygun paspası seçebilmek için bazı hususlara dikkat etmelidir. Banyo paspasınızın ortama uygun olması ve kullanım açısından sizleri rahat ettirebilmesi için seçim yaparken dikkatli olmanız tavsiye edilmektedir. Fikir sahibi olabilmesi açısından dikkat etmeniz gereken noktalar aşağıdaki başlıklarda belirtilmektedir.

  1. Banyonuz küçükse, büyük ve halı gibi duran paspaslardan kaçınmalısınız.
  2. Banyonuza koyacağınız paspasın fayans renkleriyle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.
  3. Eğer küçük bir banyonuz varsa, paspas seçimini sade ve açık renkli olanlardan yana yapmalısınız.
  4. Büyük banyonuz varsa, alacağınınız paspasın biraz kaba durması hoş görünecektir.
  5. Büyük banyolarda koyu renk paspas kullanmak da seçenekler arasındadır.
  6. Renkli bir banyonuz varsa, paspası sade ve desensiz seçmelisiniz. Aksi halde banyonuz çok daha basık görünecektir.
  7. Banyo paspasının kaydırmaz olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde düşme ve kayma gibi istenmeyen durumlar yasayabilirsiniz.
  8. Banyo paspasının hızlı kuruma özelliğinin olmasına özel göstermelisiniz. Hızlı kurumayan paspaslar, nemden dolayı kötü kokabilmektedir.
  9. Paspasların kolay bir şekilde temizlenebilmesi için kısa tüylü olmasına dikkat etmelisiniz. Uzun tüylü ve pelüş paspaslar daha sevimli dursa da tüy toplamakta ve zor temizlenmektedir.
  10. Banyo paspası satın almadan önce banyo ölçülerinize uygun olacağından emin olmalısınız.

Yukarıda belirtilen 10 temel husus, banyo paspası seçiminizi kolaylaştıracaktır. Zira bu listede hem kullanım hem de dekorasyona uygun olacak paspas seçim önerileri belirtilmektedir. Bu noktada kendi zevklerinizi de hesaba katmalı ve yıllar boyunca sıkılmadan kullanabileceğiniz modellere göz atmalısınız.

Banyo Paspası Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyo paspas temizliği merak edilen konular arasında yerini almaktadır. English Home banyo paspasları 2021 ürünleri, kolay temizlenebilir olmasıyla dikkat çekmektedir. Zira English Home firması göze hitap eden ürünlerin yanı sıra kolay kullanım sağlayan ürünleri de satışa sunmaktadır.

Banyo paspası temizliği yapmak isteyen bireyler öncesinde mutlaka ürün etiketine bakmalı ve bu doğrultuda hareket etmelidir. Zira bazı ürünler elde yıkanmadığı zaman ciddi şekilde zarar görebilmekte ve hatta görünümünü yitirerek kullanıma uygunsuz hale gelebilmektedir. Ancak bazı ürünler çamaşır makinesinde yıkanmaya uygundur. Bu nedenle banyo paspası etiketini kontrol etmeniz oldukça önemlidir.

English Home banyo paspasları 2021 modelleri, her sene olduğu gibi kolay temizlenebilecek türde olmaktadır. Bu sayede banyo paspasınızı dilediğiniz zaman kolay bir şekilde temizleyebilir ve etikette belirtilen ısı ayarını göz önünde bulundurarak makinede yıkayabilirsiniz.

Yukarıdaki başlıklarda belirtilen tüm hususları göz önünde bulundurarak yapacağınız banyo paspas seçimleri, banyonuzun sıradanlıktan kurtulmasına ve bambaşka bir havaya bürünmesine yardımcı olacaktır.

Ev Terapisi
Ev Terapisihttps://evterapisi.com
Ev Terapisi, herkese ilham vermek için tasarlanmış bir ev ve dekorasyon sitesidir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİĞER YAZILAR