Ana SayfaAlışveriş ÖnerileriHalı Yıkama Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Halı Yıkama Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Halı yıkama makinesi profesyonel evlerin en çok gerek duyduğu araç-gereçler arasındadır. Halılar evde en sık kullanılan eşyalar arasındadır. Dolayısıyla en çok kirlenenler arasında da ilk sıraya çıkar. Bu sebeple zamanla rengini ve canlılığını kaybeder.

Bunun da ötesinde hastalıklar için bir davetiye oluşturur. Dolayısıyla hemen temizlenmesi hijyen için bir gerekliliktir. Lâkin yüzeysel temizlik kirlerin çoğunu derinlere ittirdiği için bir çözüm sunmaz. Bu noktada halı yıkama makineleri devreye girer.

Eğer bu araç-gereçlerden birini almayı düşünüyorsanız öncelikle her evin gereksiniminin farklılaşacağını göz önünde bulundurmanız gerekir. Aksi halde istediğiniz sonucu elde edememek mümkündür. Bu kapsamda,

  1. Arnica ET12110 Hydra Rain Plus Halı Yıkama Makinesi,
  2. CVS Dn 4702 Milano Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi,
  3. Karcher Koltuk Aparatlı Halı Yıkama Makinesi Se 5100,
  4. Fantom Poseidon Cc 6500 Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi,
  5. Fakir 6000 S Classic Halı Yıkama Makinesi,
  6. Power Wash A-005 Halı Yıkama ve Cila Makinesi,

Halı yıkama makineleri değerlendirme listesine alınabilir. Ancak almadan önce farklı cihazları incelemek gerektiği de hatırlanmalıdır.

Evde Halı Yıkama Makinesi Fiyatları ve Modelleri

1. Arnica ET12110 Hydra Rain Plus Halı Yıkama Makinesi

Arnica ET12110 Hydra Rain Plus halı yıkama makinesi modelleri arasında değerlendirilebilecek ilk seçenektir. Konforlu ve ergonomik bir tutamağı, aksesuar tutucusu vardır. Ayrıca koltuk temizleme, perde fırçası, dar uçlu boru için özel aparatları bulunur.

HEPA filtresi olan model, tozu içerisinde suya hapsetmek suretiyle çalışmaktadır. 2400 W gücünde olup şeffaf bir su tankı bulunur. Halı yıkama makinesi fiyatları arasında 1293 Türk Lirasıdır.

2. CVS Dn 4702 Milano Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi

Halı yıkama makinesi tavsiye 2020 arasında bir diğer seçenek de CVS Dn 4702 Milano olarak verilebilir. Güçlü bir çekim gücü olup 2000W ve altı güç değeri bulunur. Temiz su tankı 4 litre, kirli su tankı ise 7 litredir.

Dayanıklı bir model olan CVS Dn 4702 Milano, By-Pass motor sistemi, açma-kapama düğmesi ve daha birçok özelliğe sahiptir. Fiyatı 929 Türk Lirasıdır.

3. Karcher Koltuk Aparatlı Halı Yıkama Makinesi Se 5100

Sulu bir model olan Karcher koltuk aparatlı halı yıkama makinesi, 1001 – 1500 W arasındadır. Su haznesi ve toz torbası mevcuttur. Su tankı kapasitesi 4 litre, emiş gücü 210’dur. Yanında aparatları da mevcut olup güzel sonuçlar almanızı sağlar. Otomatik halı yıkama makinesi fiyatları arasında ücreti 2969 Türk Lirasıdır.

4. Fantom Poseidon Cc 6500 Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi

2400 W gücü olan Fantom Poseidon Cc 6500 güzel sonuçlar almanızda yardımcı olur. Toz kapasitesi ile temiz su tankı kapasitesi 7 litre olup, kirli su tankı 10,5 litredir. Kablo sarma manuel olmakla beraber, 5 metre uzunluktadır. Cam silme, koltuk yıkama, halı yıkama, koltuk döşeme, kenar köşe gibi yerler için özel aparatı vardır.

Halı yıkama makinesi fiyatları arasında ücreti 2300 Türk Lirasıdır.

5. Fakir 6000 S Classic Halı Yıkama Makinesi

Halı yıkama makinesi tavsiye 2020 arasında bir diğer seçenek de Fakir 6000 S Classic’tir. 1600 W gücünde olan model aynı zamanda ses düşürücü egzost bulundurur. Sadece halıları değil aynı zamanda koltuk ve sert zeminleri de yıkayabilir.

22 litre kirli su, 43 litre de temiz su tankı vardır. Dolayısıyla geniş bir yapısı bulunur. Kirli su tahliye sistemiyle kolay bir kullanım sunar. Fiyatı 1714,02 Türk Lirasıdır.

Ev Terapisi
Ev Terapisihttps://evterapisi.com
Ev Terapisi, herkese ilham vermek için tasarlanmış bir ev ve dekorasyon sitesidir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİĞER YAZILAR