Ana SayfaAlışveriş ÖnerileriDüğün Hediyesi Olabilecek Mutfak Eşyaları

Düğün Hediyesi Olabilecek Mutfak Eşyaları

Arkadaşınıza düğün hediyesi olarak ne alacağınız konusunda kararsız mısınız? Seçeceğiniz hediyenin hem işe yarar hem de şık ve popüler olması gerektiğini mi düşünüyorsunuz?  Eh, bir de aldığınız hediyeyi arkadaşınızın beğenmesi durumunda bunu ballandıra ballandıra eşe dosta anlatması ihtimali var, değil mi? Endişelenmeyin. Bu içeriğimizde, son zamanlarda revaçta olan ve hediye olarak en çok tercih edilen ürünleri bir araya getirdik.

Mutfağınız için alışverişe mi çıktınız? Ya da kusursuz bir düğün hediyesi arayışında mısınız? Durum hangisi olursa olsun, işte size ilham verecek en popüler 5 düğün hediyesi kategorisi:

Mutfak Eşyaları

Sağlıklı Mutfak Ürünleri

Görünüşe göre günümüzün yeni gelinleri sağlıklı ürünlere daha bir meraklı. İstatistikler, geçen yıl meyve sıkacağı için yapılan aramaların %82’ye çıktığını doğruluyor. Bu durum, meyve sıkacağının bir süre daha tüketicilerin favori ürünleri listesindeki yerini koruyacağı anlamına geliyor.

Lüks ve Havalı Restoran Gereçleri

Evde yemek yapanlar artık kendilerini profesyonel aşçılar gibi hissetmek istiyor. Doğruya doğru! “Gurme” damak zevkimiz daha sofistike bir şekilde geliştikçe yeni mutfak ürünlerine daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Yiyecekleri vakumla uzun süre boyunca pişiren tencereler gibi bazı ürünlerin (%54’ten fazla oranda), çok amaçlı dijital tencerelerin ve fritözlerin elzem görülen eşyalar listesinde popüler bir yeri mevcut.

Pastel Renkli Eşyalar

Bahar (dolayısıyla da düğün) mevsimi geldi çattı! Pastel renkli eşyalar şu aralar müthiş bir popülerliğe sahip -dev markaların üreticileri de bu ürünlerin stoklarda tükenmeyecek şekilde piyasada olmasını garantiliyor elbette. Araştırmalar, çok amaçlı stand mikserlerin başlıca düğün hediyesi olarak tercih edildiğinin altını çiziyor. Bu tarz mikserlerin mavi, pembe ya da diğer pastel renkli modellerine her yerde rastlamanız mümkün. Arkadaşınızın en sevdiği renkte bir modeli düğün hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Mutfak Eşyaları

Evin Baristası İçin Kahve Makinesi

Gurme kahvelerin modası asla geçmez. Görünüşe göre, günümüzde insanlar karton kaplardaki versiyonu için saatlerce sıra beklemek yerine kendi spesiyal lattelerini evde hazırlamayı tercih ediyor. Soğuk demleme yöntemi ile kahve hazırlanabilecek ürünler için yapılan aramalar %50’ye kadar çıkmış durumda. Kahve ve espresso makineleri ise iki katı fazla popülerliğe sahip. Bu kategorinin şampiyonu ise %82 aranma ile demleme yöntemi ile filtre kahve yapan kahve makineleri (pour-over).

Mutfak Eşyaları

Eğlencenin Dozunu Artırın

Bugünlerde evlerinin rahatlığında eğlence ortamı hazırlamaya hevesli insanların sayısı her geçen gün artıyor. Konuklar için bu deneyimleri akılda kalıcı kılacak ürünler epey revaçta. Araştırmalara göre, sadece mısır patlatma makineleri için yapılan aramalar %41 artmış. Ayrıca, pamuk şeker makineleri ve yumuşak dondurma yapan makineler gibi ürünlerin de popülerliği giderek artıyor.

Ev Terapisi
Ev Terapisihttps://evterapisi.com
Ev Terapisi, herkese ilham vermek için tasarlanmış bir ev ve dekorasyon sitesidir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİĞER YAZILAR