Ana SayfaEv TurlarıMuhteşem Manzaraya Sahip Modern Tarzlı Villa

Muhteşem Manzaraya Sahip Modern Tarzlı Villa

İki katlı ve modern bir tarzı yansıtan bu muhteşem villa Los Angeles’taki Sunset Strip adlı semtte inşa edilmiş. Tasarımında cam ve çelik malzemelerin birleşimine yer verilen bu mimarlık harikası evin oldukça sofistike ve samimi bir atmosferi var. Lüks görünümlü bu özel mülkte mutlak mahremiyet giriş kapılarıyla sağlanmış durumda. Melekler Şehri’ni tepeden gören bu evin 270 derecelik büyüleyici bir manzarası var. Evdeki üç yatak odası da oldukça geniş. Bu yatak odalarının her birinde birer ebeveyn odasına ek olarak yükseltilmiş bir çok amaçlı alan da mevcut. Evin bu bölümleri de diğerleri gibi yalnızca en iyi eşyalar ve malzemeler ile tasarlanmış.

Ana katta oturma odasını, yemek odasını ve mutfağı kapsayan esnek, açık konsept bir yerleşim düzeni hakim. Evin bu bölümünde tercih edilen katlanır cam paneller, şehrin eşsiz manzarasını harikulade bir şekilde gözler önüne seriyor. Bu paneller sayesinde evin iç bölümü ile dış bölümü arasında da kusursuz bir bağlantı kurulmuş durumda. Konuk ağırlamak için de son derece avantajlı olan bu durum bir alandan diğerine geçişi kolaylaştırıyor.

Modern Tarzlı Villa

İkinci kata, havada asılı duran cam basamakları sayesinde eve sıra dışı bir tarz katan merdivenler ile çıkılıyor. Burada, süit şeklinde tasarlanmış geniş ve zarif bir ebeveyn yatak odası bulunuyor. Özel olarak tasarlanmış dolabı, bu yatak odasını daha da cazip hale getiriyor. Spa şeklindeki lüks banyosu da odanın kendisi kadar etkileyici! Banyoda ender bulunan bir mermer türü kullanılmış olması onu daha da özel kılıyor. Yerden tavana kadar uzanan cam ise çok az kişinin tanık olma şansına erişebileceği bir manzarayı kucaklıyor. Evin hemen dış bölümünde geniş bir veranda, bir sonsuzluk havuzu ve ateş çukuru mevcut. Kaliforniya’ya özgü yaşam tarzını deneyimlemek için daha iyi bir yer düşünülemez!

Modern Tarzlı Villa

Cam ve çelik malzemelerin buluşması bu şahane evde olağanüstü bir görünüm yaratmış. Ortaya, hayalleri süsleyen bir ev çıkmış! Evin iç kısmının dışarıyla olan bağlantısı, onu açık ve ferah kılmış. Bu lüks evin her şeyiyle kusursuz olduğu yadsınamaz bir gerçek. Los Angeles’ın ağızları açık bırakan manzarasına sahip oluşu da cabası! Hakikaten de rüya gibi bir ev! Sizin bu evle ilgili düşünceleriniz neler? Bu eşsiz evin hayallerinizi süsleyen evler arasına gireceğini söyleyebilir misiniz?

Modern Tarzlı Villa

Modern Tarzlı Villa

Modern Tarzlı Villa

Modern Tarzlı Villa

Modern Tarzlı Villa

Modern Tarzlı Villa

Modern Tarzlı Villa

Modern Tarzlı Villa

Modern Tarzlı Villa

Modern Tarzlı Villa

Kaynak: One Kindesign

Ev Terapisi
Ev Terapisihttps://evterapisi.com
Ev Terapisi, herkese ilham vermek için tasarlanmış bir ev ve dekorasyon sitesidir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİĞER YAZILAR