Ana SayfaEv TurlarıMontana'da Nefes Kesen Modern Bir Dağ Evi

Montana’da Nefes Kesen Modern Bir Dağ Evi

Bu muhteşem modern dağ evi Yellowstone Club’da Locati Architects tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Yaklaşık 2 dönümlük bir arazide yer alan bu ev Lone Peak, Pioneer Mountain ve İspanyol Peaks’i içeren muhteşem manzarayı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu gösterişli ev üç kata yayılmıştır ve toplam yedi banyosu vardır.

Bu özel evin üç katı da modern sanat ve de zamansız formları çağrıştıran zarif mobilyalar ve aksesuarlar ile dekore edilmiştir. Geniş pencerelerle birleştirilen nötr bir renk paleti, doğal ortamın ön plana çıkmasını sağlıyor. İncelikle düşünülmüş aydınlatma, büyük odalara sıcaklık ve samimiyet getiriyor.

Dağ Evi

Yukarıda: Dış cephe, yığılmış taş ve yıpranmış ahır ahşabına sahiptir. Evde 3 arabalık bir garaj bulunmaktadır.

Dağ Evi

Biz Neyi Sevdik: Bu modern dağ evi, pek çok eğlence seçeneği ile harika bir yer. Bu güzel ve özel evde her mimari detay iyi düşünülmüş ve mükemmelleştirilmiştir. Yaşam alanlarındaki temiz çizgileri ve minimalist tasarımını çok sevdik. Bu da burayı bir tatil kaçamağı için kullanılacak özel ev haline getiriyor. Özellikle de inanılmaz kayak tepeleri ile…

Dağ Evi

Yukarıda: Toplanma ve eğlence için ideal olan zarif giriş, evin büyük odasına açılmaktadır. Lüks bir şekilde döşenmiş mutfak, oturma ve yemek odalarına açılır.

Dağ Evi

Dağ Evi

Yukarıda: Büyük odada, pencerelerden oluşan bir duvar, yakındaki Lone Peak’in manzarasını mükemmel bir şekilde çerçeveler ve doğal ortamı evi adeta canlı bir sanat eserlerine dönüştürür.

Dağ Evi

Yukarıda: Mutfakta arduvaz grisi özel dolaplar klasik ve modaya uygundur. Bu alan, mutfağa hem derinlik hem de sıcaklık katan geniş tahta döşeme ve ahşap tavan kirişlerine sahiptir. Mutfağın kendi dizaynı oldukça güzel olmakla beraber uyumlu bir şekilde yemek odası ve diğer odalara çıkar.

Dağ Evi

Dağ Evi

Dağ Evi

Yukarıda: Ayrıca ana katta giriş yolunun diğer tarafında geniş bir yatak odası vardır. Evin bu tarafı, güzel bir kesme taş şömine, ahşap tahta tavanlar ve derin bir küvet ile özel inziva yeri gibi hissettiriyor.

Dağ Evi

Dağ Evi

Yukarıda: Açık bir merdiven, her biri özel banyolu üç ilave misafir odasının bulunduğu üst kata zarif bir şekilde tırmanır. Merdivenlerden inerseniz toplanma alanları ve ilave uyku alanları bulacaksınız. Aşağıda büyük bir eğlence odası, bar alanı ve bir Peloton kapalı döngüsü ile tamamlanmış  bir egzersiz odası vardır.

Dağ Evi

Yukarıda: Misafir yatak odaları muhteşem manzaralar ve kendi özel banyolarına sahiptir.

Dağ Evi Dağ Evi

Dağ Evi

Dağ Evi

Dağ Evi

Yukarıda: Ranzalar, altı kişiye kadar konforlu bir şekilde uyku alanı sağlar. Yataklar klasik Pendleton desenleriyle süslenmiştir. Ranza ile bağlantılı geniş bir banyo bulunmaktadır.

Dağ Evi

Dağ Evi

Dağ Evi Kayak Odası

Yukarıda: Özel kayak tepelerinin yanında yer alan bu kayakla girilebilen/çıkılabilen evin kendi kayak odası vardır. Bu alan, özel olarak tasarlanmış soyunma alanına ve evin yoluna yürüyerek erişime sahiptir.

Dağ Evi

Dağ Evi

Dağ Evi

Kaynak: Onekindesign.com

Ev Terapisi
Ev Terapisihttps://evterapisi.com
Ev Terapisi, herkese ilham vermek için tasarlanmış bir ev ve dekorasyon sitesidir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİĞER YAZILAR