Ana SayfaKüçük Ev AletleriŞarjlı Elektrik Süpürgesi Tavsiyeleri

Şarjlı Elektrik Süpürgesi Tavsiyeleri

Zira evleri en iyi şekilde süpüren, tozunu alan elektrikli süpürgeler en lâzım olan eşyalar arasındadır. Burada çok sayıda seçenek olsa da bir tanesi şarjlı olanlardır.

Şarjlı elektrik süpürgeleri, kullanıcıları kablo derdinden kurtarır. Böylece her yere pratik bir şekilde götürülme seçeneği sunar. Ancak günümüzde çok sayıda şarjlı süpürge vardır. Teknolojinin de etkisiyle her biri farklı üretime sahiptir.

Şarjlı Elektrik Süpürgesi Tavsiyeleri

Bu durum bazılarının daha fazla tercih edilmesine neden olur. Aralarından bazıları,

  1. Dyson V8 Absolute,
  2. Xiaomi 1C Kablosuz El Süpürgesi,
  3. Fakir Franky Şarjlı Süpürge,
  4. Nilfisk Easy 2 in 1 Kırmızı Şarjlı Süpürge,
  5. Dyson Cyclone V10 Absolute Şarjlı Süpürge,
  6. Rowenta RH6545WH Dikey Süpürge,
  7. Electrolux Ergo Rapido 2 in 1,

Şeklindedir. Bunlardan yardım alarak evinizi kısa sürede temizleyebilirsiniz. Ancak almadan önce her evin ihtiyacının farklı olduğu göz önünde bulundurulmalı, tercihler de bu ölçüde yapılmalıdır. Bir tanıdığınız için mükemmel olan bir süpürge, sizde aynı sonucu vermeyebilir.

1. Dyson V8 Absolute

Şarjlı el süpürgesi tavsiye 2021 arasında ilk madde Dyson VS Absolute olarak verilebilir. 40 dakika gibi uzun bir pil ömrüyle oldukça kullanışlıdır. Su haznesi bulunmayan cihazın HEPA filtresi vardır. Ses seviyesi 82 dB’dir.

Turbo modu mevcut olan Dyson V8, 115 AW emiş gücüne sahiptir. Böylece odada bulunan çoğu şeyi kısa sürede temizleyebilir.

2. Xiaomi 1C Kablosuz El Süpürgesi

Şarjlı süpürge tavsiye 2020 arasında ikinci madde olarak Xiaomi 1C verilebilir. 5 adımlı filtresi olmakla beraber, su haznesi yer almamaktadır.

9 siklonlu motoru 4x emiş gücüne sahiptir. Böylece temizlikte en iyi sonucu almanızı sağlar. 30 dakika pil kullanımı vardır. Şarjı tam seviyedeyken 160 metrekarelik bir temizliği sorunsuz şekilde yapabilir.

3. Fakir Franky Şarjlı Süpürge

Şarjlı elektrik süpürgesi tavsiyeleri bir diğer seçenek de Fakir Franky’dir. HEPA filtresi mevcut olan Fakir Franky 3 saatte tam şarj seviyesine ulaşır. Ancak bataryada kullanım süresi 25 dakikadır. Motor gücü 140 W olup, 0.6L toz hacmi bulunur.

LED’li elektrik turbo, duvar ünitesi, rulo fırça gibi yer aparatları mevcuttur.

4. Nilfisk Easy 2 in 1 Kırmızı Şarjlı Süpürge

Şarjlı el süpürgesi tavsiye 2020 için bahsi yapılabilecek bir diğer seçenek de Nilfisk Easy 2 in 1’dir. 5 saat içerisinde şarj olan cihaz, 80 dakika çalışma zamanına sahiptir. Toz hacmi 0.6 litredir ve kuru zemin temizleme için mükemmeldir.

Aydınlatmalı başlığı olmakla beraber, su haznesi yer almamaktadır.

5. Dyson Cyclone V10 Absolute Şarjlı Süpürge

Şarjlı elektrik süpürgesi tavsiyeleri arasında bir diğer seçenek de Dyson Cyclone V10 Absolute olarak verilebilir. Su haznesi bulunmayan cihaz, şarj göstergesi ile HEPA filtre bulundurur. 3,5 saat şarj süresi olmakla birlikte pildeyken 60 dakika çalışma ömrü vardır.

0,7 litre gibi büyük bir toz hacmi vardır ve kuru zemin temizleme için güzel sonuçlar verir.

6. Rowenta RH6545WH Dikey Süpürge

Dikey süpürge tavsiye 2020 arasında bir diğer seçenek de Rowenta RH6545WH olarak verilebilir. LED özellik taşıyan başlığı mevcut olup, 30 dakika çalışma ömrü vardır. Ses seviyesi 80 dB’dir. Kuru zemin temizleme için güzel bir seçenektir ve 0,6L toz hacmi bulunur.

Eğer şarjlı süpürgelere bakıyorsanız, bu maddeler değerlendirebileceğiz bazı seçeneklerdir. Kendi yaşam alanınıza göre değerlendirerek en iyisinin hangisi olduğunu anlayabilirsiniz.

Ev Terapisi
Ev Terapisihttps://evterapisi.com
Ev Terapisi, herkese ilham vermek için tasarlanmış bir ev ve dekorasyon sitesidir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİĞER YAZILAR