Ana SayfaEv TekstiliStor Perde Modelleri ve Fiyatları

Stor Perde Modelleri ve Fiyatları

Her geçen yıl giderek popüler bir hale gelen stor perde modelleri ve fiyatları pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ev dekorasyonlarında yeni trend olan bu perde modellerinin pek çok farklı tarzı bulunmaktadır.

Bu perdeler ile her tarza uygun bir şekilde ev dekorasyonları yapılabilmektedir. Sizler de kendinize en uygun olan dekorasyonlar için biri birinden şık stor perde modelleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Böylelikle de bu perde modelleri ile birlikte ev dekorasyonlarınızı en iyi şekilde tamamlayabilir ve evlerinize renk katabilirsiniz. Zebra desenli, puanlı ve çift mekanizmalı gibi pek çok farklı modelde stor perdeler bulunmaktadır. Bu perdeler ile birlikte her tarza en uygun biçimde ev dekorasyonları yapılabilmektedir.

Zebra Stor Perde Fiyatları

Stor perdeler arasında en çok tercih edilen perde modellerinden birisi de zebra stor perde modelleri ve fiyatları olmaktadır. Bu perde modelleri özellikle de modern tarzda tercih edilen ev ve oda dekorasyonları ile sıklıkla tercih edilmektedir. Dekorasyon konusunda özellikle de pratik olmayı arayan kişiler bu perde modellerini tercih etmektedir.

Hem kullanım kolaylığı hem de modern duruşu nedeniyle bu perde modelleri ev dekorasyonları için en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer almaktadır. Genellikle krem ve açık tonların bir araya geldiği tonları ile tercih edilmektedir.

Stor Perde

Ev dekorasyonlarına en uygun renk tonları seçilerek dekorasyonların en önemli tamamlayıcı parçalarından birisi olmaktadır. Fiyat konusu da en çok tercih edilen perdeler olmasının en önemli nedenleri arasında yer alır. Yapımında kullanılan malzemeler ve tasarım gibi özelliklerine göre fiyatlar değişse bile oldukça uygun fiyatlı zebra stor perde modelleri bulunmaktadır.

Çift Mekanizmalı Stor Perde Modelleri

Hem şık hem de dayanıklı bir perde isteyen kişiler çift mekanizmalı stor perde modelleri ile ev dekorasyonlarını tamamlayabilirler. Bu perde modellerinde iki mekanizma bulunmaktadır. Böylelikle de kullanım kolaylığının yanı sıra daha sağlam bir yapıya sahiptir.

Özellikle de mutfak ve yatak odası gibi alanlarda en çok tercih edilen stor perde modelleri arasında yer almaktadır. Bu perde modelleri ile birlikte de bulunan ortama göre son derecede şık ve etkileyici dekorasyonlar oluşturmak mümkündür.

Kızartma Stor Perde Modelleri

Son dönemlerde en çok tercih edilen stor perde modellerinden birisi de kızartma stor perde modelleri olmaktadır. Bu perde modelleri genellikle tül perdeler ile birlikte kullanılmaktadır. Kızartma stor perdelerin esas amacı güneşlik görevini görmeleridir. Tül perde ile birlikte kullanılması nedeni ile hem klasik hem de modern tarzlarda dekore edilen evler için rahatlıkla tercih edilmektedir. Bu perde modelleri ile birlikte isteyen herkes kendi tarzına en uygun olacak biçimde ev dekorasyonlarını tamamlayabilirler.

Briz Stor Perde Modelleri

Genellikle mutfak ve lavabo gibi alanlarda yer alan küçük camlar için briz stor perde modelleri tercih edilmektedir. Bu stor perde modellerinin montajları da yine cam içerisinde yapılmaktadır. Tekli ya da iki çubuklu olacak şekilde cama monte edilmektedir. Aynı zamanda aparatından çıkarıp takmak da son derecede pratiktir. Bu nedenle de bu tür küçük camlarda sıklıkla tercih edilir.

Stor Perde Fiyatları

Kullanım kolaylığı ve şıklığı nedeniyle son dönemlerde en sık tercih edilen stor perde fiyatları her bütçeye uygun olacak biçimde üretilmektedir. Bu noktada perdelerin modelleri, yapıldıkları malzemeler, markaları ve tasarımları gibi pek çok etken fiyat belirleme konusunda bir husus olmaktadır. Ancak bu perde modellerinin her bütçeye uygun olan tasarım ve modelleri bulunmaktadır.

Ev Terapisi
Ev Terapisihttps://evterapisi.com
Ev Terapisi, herkese ilham vermek için tasarlanmış bir ev ve dekorasyon sitesidir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİĞER YAZILAR