Ana SayfaMobilyaTV Ünitesi Nedir? En Şık TV Ünitesi Modelleri

TV Ünitesi Nedir? En Şık TV Ünitesi Modelleri

Televizyon konsolları, içine televizyon konulabilen mobilyalardır ancak portatif televizyon setlerinin gelişiyle birlikte bu eşyaların popülerliği azalmıştır. Özellikle evde sadece tek bir televizyon varsa portatif setler kullanışlıdır, ancak ev sahibi yine de TV’yi koyacağı bir yere ihtiyaç duyar. İşte TV üniteleri bu noktada devreye giriyor.

TV üniteleri çok sade olanlardan tutun da daha karmaşık olanlara kadar çok farklı boyut ve şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Metalik veya ince ahşap vernikli yapıda, geleneksel ve modern stillerde her türlüsünü bulabilirsiniz. TV üniteleri küçük veya büyük olabilmekte ve keskin hatlardan zarif detaylara kadar her türlü tasarım unsurunu barındırabilmektedir.

Bazı TV üniteleri küçük tekerli sade bir taşıma arabasından ibarettir. Bu tipteki sehpalar görüş kolaylığı sağlamak amacıyla kolaylıkla çevrilebilir, odanın diğer tarafına ya da tamamen başka bir odaya kolaylıkla taşınabilir. Diğer TV üniteleri üzerinde döner bir tabla bulunur ve TV her açıdan görülebilir.

TV Ünitesi

Bazı TV üniteleri sabittir, alçak dolaplara benzer büyük mobilyalardır. Çoğunda DVD oynatıcı, hoparlör ve video oyun konsolu gibi elektronik eşyaları depolamak için ekstra alan bulunur. Film, müzik ve oyunlar için depolama alanı da bulunabilir. Bu ekstra depolama alanları, stile göre açık veya kapalı olabilmektedir ancak çoğu TV ünitesi açık tiptedir. Kapalı üniteler genellikle düz kapaklı veya cam kapaklıdır.

Bazı TV üniteleri üreticinin televizyonlarına özel tasarımlarla satılmaktadır. Benzer hatlara sahip ve uyumlu yüzey bitirmesi uygulanmış stantlar eğlence alanının daha uyumlu görünmesini sağlar.

Belki kendiniz için uygun üniteyi kendiniz tasarlamak isteyebilirsiniz. Bir mobilyacıya kendinize özel bir parça yaptırabilir ya da modüler TV ünitelerini kullanarak kendi stiliniz ve bütçenize uygun bir şeyler yaratabilirsiniz. Modüler TV üniteleri kullandığınızda farklı parçaları bir araya getirerek doğru uyumu elde edebilirsiniz.

Kendiniz için uygun depolama alanını, görüş zevkinize en uygun yüksekliği ve hatta ünitenin istemediğiniz durumlarda hareket etmemesi için kilitli tekerler seçebilirsiniz. Üniteden bazı parçaları çıkarabilir ya da daha fazla eşya ya da daha büyük bir TV almanız durumunda parça ekleyebilirsiniz.

TV Ünitesi Modelleri

TV ünitelerinin birbirinden farklı tasarım, renk ve boyutlu olanları mevcuttur. Her zevke ve bütçeye göre TV ünitesi bulmanız mümkün. Aşağıda size birbirinden şık ve güzel TV ünitesi modelleri sunuyoruz.

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

TV Ünitesi

Ev Terapisi
Ev Terapisihttps://evterapisi.com
Ev Terapisi, herkese ilham vermek için tasarlanmış bir ev ve dekorasyon sitesidir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİĞER YAZILAR